PopisZamK
Pracoviště: 28. října 65, Ostrava, 702 00
Kontakt: osobně po předchozí domluvě na adrese pracoviště -(email: Jana.kovalova@storaenso.com nebo tel.: 596 946 314)

Požadavky:
- vyšší odborné vzdělání technického směru
- certifikát v oblasti využití informačních technologií (ITIL)
- praxe na pozici IT security specialist / manager min. 5 let
- zkušenosti s prací v mezinárodní společnosti
- znalost anglického jazyka výhodou
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- odolnost vůči stresu
- vysoké pracovní nasazení

Náplň práce:
- identifikace a sledování potenciálních hrozeb v IT bezpečnosti a zajištení bezpečnosti dat a servisů
- aktivní plánování aktivit na posílení IT bezpečnosti
- udržování aktuálních bezpečnostních doporučení, nařízení a procesní dokumentace
- koordinace IT bezpečnostních incidentů
- vedení rozvoje a implementace bezpečnostních prvků v rámci požadavků a bezpečnostní strategie společnosti
- podpora managementu při implementaci zabezpečení dat a bezpečnostních prvků

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti, přísěvek na penzijní a životní pojištení, cafeterie

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStora Enso Wood Products Ždírec s.r.o., pracoviště Ostrava, 28. října 3348/65, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně55000 Kč Mzda maximálně90000 Kč Nastoupit od2019-01-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-28T12:13:01

Společnost

Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
  • Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
  • Kontakt : Jana Kovalová
  • Telefon : +420 596 946 314
  • E-mail : Jana.kovalova@storaenso.com
  • Adresa : Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o., pracoviště Ostrava, 28. října 3348/65, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

bezpečnostních

dat

bezpečnosti

společnosti

zamk pracoviště

udržování

koordinace

dokumentace

procesní

nařízení