PopisPracovní poměr na dobu neurčitou.
POŽADUJEME
" minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
" rozhodnost, samostatnost a loajalitu
" komunikační dovednosti na vysoké úrovni
NÁPLŇ PRÁCE
" realizace obchodních případů v dané oblasti působnosti týmu
" jednání s VIP klienty a firemními zákazníky
Aktivní budování image firmy
První kontakt telefonicky na čísle: 725 488 582 v čase: 10,00-17,00 nebo na mail: tereza.lanova@bcas.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJan Křetínský-pracoviště, Kollárova 659/1a, 678 01 Blansko 1 Mzda minimálně50000 Kč Mzda maximálně80000 Kč Nastoupit od2019-03-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-26T01:56:34

Společnost

Jan Křetínský
  • Jan Křetínský
  • Kontakt : Jan Křetínský
  • Telefon : +420 725 488 582
  • E-mail : tereza.lanova@bcas.cz
  • Adresa : Jan Křetínský-pracoviště, Kollárova 659/1a, 678 01 Blansko 1

Klíčová slova

pracovní

zákazníkyaktivní

působnosti

týmuquot

jednání

vip

klienty

firemními

budování

dané