PopisHledáme do našeho týmu nového kolegu/novou kolegyni:
Jaká bude Tvá náplň práce?
*kontrola přijatých a vystavených faktur, zadávání dat do systému
*zpracování odchozích plateb a proces s přijatými platbami, zadávání dat do systému
*zodpovědnost za pokladnu, vydávání hotovosti a její evidence
*měsíční reporting a analýza dat
*archivace dokumentů
*objednávání hotelu, zařizování taxi
*plnění ostatních úkolů přidělených vedoucím pracovníkem

Co bys měl/-a mít?
*vysokoškolské vzdělání - alespoň Bc.
*dobrá znalost MS Excel
*znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni (slovem i písmem)
*zaměření na detail, logické uvažování, spolehlivost, zodpovědnost, silná osobnost
*zkušenosti v oblasti účetnictví/financí/personalistiky výhodou
*znalost systému Oracle výhodou

Co můžeme nabídnout?
*adekvátní finanční ohodnocení
*uplatnění i prohlubování Tvých zkušeností
*práci v přátelském kolektivu
*zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, stravenky po odpracování půl roku, káva/čaj k dispozici na pracovišti, hrazené jazykové kurzy, vánoční firemní večírek)

Životopisy v anglickém jazyce zasílejte na adresu: jess_mo@gemteks.com a
ting_yang@gemteks.com.

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěGemtek.CZ, s.r.o. [330], Chebská 555/7, 32200 Plzeň 22 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně36000 Kč Nastoupit od2019-01-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-17T03:51:50

Společnost

Gemtek.CZ, s.r.o.
  • Gemtek.CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Jess Mo
  • Telefon : +420 377 321 681
  • Adresa : Gemtek.CZ, s.r.o. [330], Chebská 555/7, 32200 Plzeň 22

Klíčová slova

dat

zadávání

výhodouco

kolektivu zaměstnanecké

přátelském

zkušeností práci

tvých

prohlubování

ohodnocení uplatnění

finanční