PopisAdresa: Evropská 2588/33a, Dejvice, 160 00 Praha 6
Kontakt: Poláčková Lucie Mgr., tel.: 777 101 865, e-mail: Lucie.polackova@sophias.cz
Pracovní náplň:
- Specifikace use-cases pro oblast DWH/BigData
- Spolupráce s ostatními členy realizačního týmu
- Komunikace s odbornými pracovníky na straně klienta
- Analýza potřeb klienta a návrh řešení v oblasti DWH a BigData
- Účast na projektech datových skladů a analytických systémů
Požadujeme:
- Analytické myšlení
- Komunikační dovednosti a organizační schopnosti
- Chuť stále se učit a prozkoumávat nové oblasti
- Znalost technologií Hadoop, SQL, Java a Linux/Unix
- Znalost databázové technologie (Oracle, MS SQL) na úrovni psaní SQL dotazů
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Zkušenosti s pre-sales výhodou
Postup výběru uchazeče: 1. Kolo - zaslání CV (první kontakt)
2.Výběrové řízení - osobní pohovor s vybranými uchazeči na základě CV
Výhody: Příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění, příspěvek na vzdělávání, kulturu, sport, rekreaci, nadstandardní vybavení atd.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěEvropská 2588/33a, Dejvice, 160 00 Praha 6 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2018-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-02-23T00:48:21

Společnost

Sophia Solutions, s.r.o.
  • Sophia Solutions, s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Poláčková
  • Telefon : +420 777 101 865
  • E-mail : Lucie.polackova@sophias.cz
  • Adresa : Evropská 2588/33a, Dejvice, 160 00 Praha 6

Klíčová slova

sql

příspěvek

adresa

dotazů komunikativní

výběru

výhodou postup

presales

jazyka zkušenosti

anglického

znalost