PopisMísto výkonu práce:
Řepov č.p. 174
293 01 Mladá Boleslav 1

Požadavky: SŠ/VŠ nejlépe technického / IT směru, praxe v oboru výhodou; komunikativní znalost AJ nebo NJ; řidičský průkaz sk. B; všeobecná orientace v IT prostředí; ochota učit se nové věci, schopnost rychlé orientace v nových systémech; ochota zajišťovat vzdálenou telefonickou podporu; výhodou jsou zkušenosti s administrací systémů a správou počítačových sítí, serverů - Windows (AD, Group Policy), Linux (základy) apod.

Náplň práce: Komplexní správa ICT závodu – správa SW/HW, infrastruktury a dat vč. zálohování; technická podpora zaměstnanců firmy, školení uživatelů; zajištění bezproblémového chodu IT technologií závodu během výroby; úzká spolupráce se zahraniční centrálou; vedení dokumentace, tvorba uživatelských manuálů apod.
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěŘepov 174, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2018-10-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-31T01:55:54

Společnost

Magna Automotive (CZ) s.r.o.
  • Magna Automotive (CZ) s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Dlasková
  • Telefon : +420 778 499 618
  • Adresa : Řepov 174, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

orientace

správa

výhodou

závodu

ochota

apodnáplň

práce

komplexní

základy

ict