PopisOčekáváme:
• vysokoškolské vzdělání ekonomického či právního směru,
• min. 10 let praxe,
• zkušenosti s prováděním veřejnoprávních kontrol a interních auditů výhodou,
• znalost zákona o účetnictví a daňové kontrole výhodou,
• analytické myšlení, pečlivost, přesnost,
• samostatnost, flexibilita a objektivita,
• spolehlivost a odpovědnost,
• trestní bezúhonnost,
• dobrá uživatelská znalost MS Office

Pracovní náplň:
• komplexní výkon interního auditu a vnitřních kontrol podle zák. č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě
• systémové posuzování procesů chodu organizace a spolupráce při nastavování procesů v oblasti interního auditu
• kontrola čerpání finančních prostředků
• kontrola účinnosti vnitřního kontrolního systému s ohledem na změny ekonomických, právních, provozních a jiných podmínek
• provádění analýzy rizik, dohledu nad řízením rizik a řídícími a kontrolními mechanismy
• poskytování konzultací, spolupráce na tvorbě interních předpisů
• odpovědnost za dodržování legislativních požadavků v oblasti interního auditu
• předkládání písemných zpráv o výsledcích kontroly
• kontrola plnění nápravných opatření z auditní činnosti

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPartyzánské náměstí 2633/7, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně22060 Kč Nastoupit od2018-12-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-22T01:55:11

Společnost

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
  • Kontakt : Pavlína Pešková
  • Telefon : +420 596 200 449
  • Adresa : Partyzánské náměstí 2633/7, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

auditu

kontrola

interního

kontrol

oblasti

kontrole

znalost

výhodou

odpovědnost

interních