PopisINŽENÝR/-KA KVALITY
- Náplň práce: Budete provádět analýzy zákaznických reklamací pomocí dostupných metodik kvality. Zpracovávat finální verzi analyzačního protokolu reklamace. Koordinovat spolupráci s externími laboratořemi a zadávat specifické analýzy.Budete vytvářet nové kontrolní plány pro výrobní procesy, schvalovat nově vytvořené procesní plány řízení kontrol, včetně jejich aktualizací. Zajišťovat blokaci dílů, výrobků nebo procesů, které neodpovídají specifikaci.
Budete v kontaktu se zákazníky na svěřeném úseku, zjišťovat jejich požadavky a technické změny výrobků. Budete spolupracovat při plánování, provádění, vyhodnocování a dokumentování interních auditů procesů a výrobků.
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní nebo elektro)
odborná kvalifikace - QM standardy (ISO 6001, ISO/TS 16949, VDA), QM metody (8D, FMEA, SPC), Interní auditor kvality, znalost anglického jazyka podmínkou, NJ výhodou
praxe na obdobné pozici 2 roky, zkušenosti z automotive výhodou, ŘP skupiny B, spolehlivost, samostatnost
V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Kuncová Radka Ing., tel.: 495 737 665 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěU Mostku 466, Pouchov, 503 41 Hradec Králové 7 Mzda minimálně37000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T14:54:26

Společnost

Bühler Motor s.r.o.
  • Bühler Motor s.r.o.
  • Kontakt : Radka Kuncová
  • Telefon : +420 495 737 665
  • E-mail : personal_cz@buehlermotor.cz
  • Adresa : U Mostku 466, Pouchov, 503 41 Hradec Králové 7

Klíčová slova

procesů

kvality

výrobků

plány

inženýrka

strojní

fmea

metody

vda

isots