PopisMANAGER/-KA LOGISTIKY
Místo výkonu práce: Hořická č.p. 283/22, Hradec Králové
-PP na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, nástup možný ihned nebo dle dohody
-Náplň: jednání se zákazníky a dopravci
-Požadujeme: VŠ vzdělání, praxe v oboru min. 2 roky, znalost tendrové problematiky a logistických portálů vítána. Požadované jazyka: čeština, angličtina (B1),
-Nabízíme: služební telefon
Kontakt pouze e-mailem: jana.vrbova@atleurope.cz
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo zájemce nekontaktovat.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHořická 283/22, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2016-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2016-12-10T00:44:54

Společnost

ATL EUROPE s.r.o.
  • ATL EUROPE s.r.o.
  • Kontakt : Vrbová
  • E-mail : jana.vrbova@atleurope.cz
  • Adresa : Hořická 283/22, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

managerka

čeština

znalost

tendrové

problematiky

logistických

portálů

vítánapožadované

jazyka

angličtina