PopisKontakt e-mailem.

Náplň práce:
" komunikace s představiteli společnosti Xiaomi
" předávání požadavků mezi produktovým oddělením, marketingovým oddělením a centrem Xiaomi (oběma směry)
" zajištění procesu objednávky (objednání, potvrzení, odeslání)
" správa zásob, tvorba prodejních reportů
" správa produktových roadmap
" získávání a předávání produktových listů

Požadavky:
" alespoň 1 rok praxe v oboru logistiky
" zkušenosti s obchodováním s čínským trhem
" plynulá čínština a angličtina jak psaná, tak i mluvená
" hluboké komunikační schopnosti a mezikulturní porozumění
" perfektní znalost Word, Excel
" datum nástupu: ihned, případně dle domluvy

(Responsibilities
" communication with Xiaomi representatives
" forwarding requests between product department, marketing and Xiaomi HQ (both ways)
" maintaining Wittytrade orders from order draft, through confirmation, up to forwarding order to Witty logistics department
" maintaining forecasts, stock management, sales reports
" maintaining product roadmap
" request and forward product listing materials
Requirements
" at least 1 year of experience in the field of logistic
" experienced with working in a chinese business environment
" fluent Chinese and English in writing and communication
" profound communication skills and intercultural undestanding
" proficient in Word, Excel
" starting date: immediately)

Zaměstnancké výhody: srtavovací poukázaky v hodnotě 100,- Kč, Multisport karta za 350,- Kč, služení telefon, notebook

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrůmyslová 1472/11, Hostivař, 102 00 Praha 102 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:22:29

Společnost

Witty Trade s.r.o.
  • Witty Trade s.r.o.
  • Kontakt : Martina Hlavničková
  • E-mail : martina.hlavnickova@wittytrade.com
  • Adresa : Průmyslová 1472/11, Hostivař, 102 00 Praha 102

Klíčová slova

and

product

xiaomi

with

produktových

oddělením

order

chinese

word

forecasts