Popismísto výkonu práce: Bucharova č.p. 2641/14, 158 00 Praha 5
kontakt: Čiháková Jitka, e-mail: jitka.cihakova@dhl.com
Náplň práce: detailní přezkoumávání původu zásilek, provádění záznamů o přezkoumání v systému, poskytování podpory a poradenství příslušným DPS kontaktním osobám v jiných zemích, posuzování zásilek proti UN, EN, US OFAC seznamům, potvrzování výsledků a vynaložených aktivit v příslušném systému, eskalace záznamů o zásilkách DPS Supervisorovi.

Požadováno: znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (práce v mezinárodním týmu), zkušenosti z obdobné pozice výhodou.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostTřísměnný provoz PracovištěDHL Express (Czech Republic) s.r.o. Praha, Bucharova 2641/14, Stodůlky, 158 00 Praha 58 Mzda minimálně29600 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
  • DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Čiháková
  • Telefon : +420 725 949 246
  • E-mail : jitka.cihakova@dhl.com
  • Adresa : DHL Express (Czech Republic) s.r.o. Praha, Bucharova 2641/14, Stodůlky, 158 00 Praha 58

Klíčová slova

práce

záznamů

dps

systému

zásilek

místo

výsledků

vynaložených

aktivit

příslušném