PopisZamK
Pracoviště: Ostrava
Kontakt: osobně po předchozí telefonické domluvě (tel.. 552 308 185) na adrese Provozní 3, Ostrava

RACETEQ s.r.o. - SERVIS LCD OBRAZOVEK A DOTYKOVÝCH DISPLEJŮ, SKLADOVÁ ČINNOST, MKD, OBCHODNÍ ZNAČKA BUGO PRO PRODEJ MOBILNÍCH TELEFONŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Hledáme MARKETING MANAGERA s čínštinou

Náplň práce:
· promo značky společnosti
· práce s webovým rozhraním čínských eshopů
· orientace na koncového zákazníka
· prezentace produktů společnosti
· péče o stávající klientskou základnu a její rozšiřování
· pravidelný reporting vedení společnosti
· plánování a management promo aktivit produktů

Klíčové dovednosti kandidáta/ky jsou:
· marketingové dovednosti
· znalost čínštiny na komunikační úrovni (není podmínkou, aby kandidát/ka byl/a rodilým mluvčím, rozhodující jsou profesní zkušenosti) a komunikativní znalost angličtiny minimálně na úrovni B2
· velkou výhodou je znalost trhu elektroniky
· výborný time management
· cit pro detail
· orientace na výsledek

Nabízíme:
· služební PC, telefon
· finanční ohodnocení dle seniority
· stravenky (stravenka v hodnotě 50 Kč/den, po 6 měsících 100 Kč/den)
· o dalších benefitech jsme připraveni diskutovat

Prosíme o CV v anglickém jazyce.

Vaše dotazy Vám ochotně zodpovíme a detaily upřesníme během přijímacího pohovoru.

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRACETEQ s.r.o., Ostrava, Ostrava Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-01-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-18T02:52:03

Společnost

RACETEQ s.r.o.
  • RACETEQ s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Endlová
  • Telefon : +420 552 308 185
  • E-mail : lucie.endlova@raceteqcz.com
  • Adresa : RACETEQ s.r.o., Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

znalost

společnosti

orientace

promo

práce

úrovni

podmínkou

výhodou

čínštiny

management