PopisMísto výkonu práce: Kralovice
Náplň práce
o vyhledávání nových zákazníků a nových obchodních příležitostí,
o udržování kontaktů se stávajícími a potenciálními zákazníky,
o prezentace, prodej a předávání produktů zákazníkovi,
o příprava a uzavírání smluv souvisejících s prodejem.
Požadujeme
o praxe na podobné pozici výhodou, řidičský průkaz sk. B,
o schopnost efektivní komunikace a příjemné vystupování,
o klientská orientace, zkušenost v jednání se zákazníky výhodou,
o samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost,
o flexibilita a ochota cestovat (v rámci daného regionu),
o iniciativa a proaktivní přístup k práci,
o vstupní zaškolení podle potřeby, minimálně 1 měsíc, provedeme v sídle společnosti.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. - Kralovice, Mírová 616, 331 41 Kralovice Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně37000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-29T04:07:33

Společnost

DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.
  • DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Jindrová
  • Telefon : +420 564 036 092
  • Adresa : DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. - Kralovice, Mírová 616, 331 41 Kralovice

Klíčová slova

nových

místo

zodpovědnost

rámci

cestovat

ochota

flexibilita

spolehlivost o

výhodou o

samostatnost