PopisMísto výkonu práce: Ostrava Zábřeh
Kontakt: emailem

Požadavky: zkušenosti z oboru marketing a PR, orientace a znalost nástrojů digitálního marketingu, zákl. znalosti grafických softwarů, samostatná a kreativní práce, nadšení pro současné marketingové trendy, dobrý vztah s českým jazykem slovem i písmem, ŘP
Náplň práce: vytváření marketingových strategií a PR kampaní, tvorba tiskových zpráv a kontakt s médií, tvorba textů pro FB, newsletter a printové materiály, administrace firemních webů, tvorba jednoduchých videí, možnost realizovat vlastní projekty…

Benefity: Mobilní telefon, notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, skvělý pracovní tým, vstup na kulturní akce zdarma
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba Pracovištěnáměstí SNP 1, 700 30 Ostrava 30 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-08-03T02:34:17

Společnost

AKORD & POKLAD, s.r.o.
  • AKORD & POKLAD, s.r.o.
  • Kontakt : Michal Kubíček
  • Telefon : +420 720 759 550
  • Adresa : náměstí SNP 1, 700 30 Ostrava 30

Klíčová slova

tvorba

práce

vlastní

kontakt

médií

textů