Popismísto výkonu práce: Michelská č.p. 1552/58, Michle,
141 00 Praha 41
kontakt: Hájková Adriana, e-mail: adriana.hajkova@ibs-sro.com

Specialisté v oblasti marketingu (Marketing specialist)

Náplň práce zahrnuje následující:

" Rozvoj strategií - doporučit a nasadit místní osvědčené postupy, přidělení alokace investic, zavést a implementovat místní mediální strategie
" Implementace strategií - vedení rozvoje značek na trhu, úzká spolupráce s ředitelem v oblasti trhu a prodejním týmem, provádět recenze značky
" Poznatky - bude odborníkem na místní poznatky spotřebitelů prostřednictvím CMI
" Použití nových technologií

Požadavky: min. dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, angličtina na úrovni rodilého mluvčího,
výborné komunikační a organizační zkušenosti, flexibilita, samostatnost a schopnost práce v týmu.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMichelská 1552/58, Michle, 141 00 Praha 41 Mzda minimálně78000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-22T15:36:51

Společnost

Mars Czech s.r.o.
  • Mars Czech s.r.o.
  • Kontakt : Adriana Hájková
  • E-mail : adriana.hajkova@ibs-sro.com
  • Adresa : Michelská 1552/58, Michle, 141 00 Praha 41

Klíčová slova

práce

místní

trhu

oblasti

strategií

flexibilita

min

týmem

provádět

recenze