PopisMísto výkonu práce: Ostrava, Vítkovická 3257/7
Kontakt: emailem

Pracovní pozice: Ekolog.
Místo výkonu práce: Ostrava.

Náplň práce:
- Plnění právních povinností zaměstnavatele v oblasti životního prostředí (zejména v oblasti ekologie a odpadového hospodářství v rámci holdingu společností).
- Plnění požadavků normy ISO 14001 (vodní hospodářství a ochrana vod, ochrana ovzduší, odpadové hospodářství, nakládání s chemickými látkami, prevence závažných havárií apod.).
- Komunikace napříč holdingem společností i s externími organizacemi (časté pracovní cesty).
- Komunikace s orgány státní správy v oblasti ekologie.
- Správa příslušné interní dokumentace v rámci holdingu společností.

Očekáváme:
- VŠ vzdělání technického směru, minimálně bakalářské (se zaměřením na životní prostředí).
- Znalost normy ISO 14001.
- Organizační schopnosti; schopnost práce v týmu.
- Uživatelskou znalost PC a komunikačních technologií.
- Řidičský průkaz sk. B.
- Výhodou praxe na obdobné pozici.

Nabízíme:
- Nástup možný od 01.03.2019.
- Mzda od 24.000,- Kč + pohyblivá složka podle výkonu a výsledků společnosti a s ohledem na předchozí praxi.
- Možnost bonusů a mimořádných odměn.
- Zázemí stabilní české společnosti.
- Možnost dalšího profesního vzdělávání a karierního růstu.
- Zajímavou, různorodou práci.
- Pracovní poměr na dobu určitou (jedná se o zástup za mateřskou dovolenou).
- Pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity.

www.kar.cz

Benefity: pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity.
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVítkovická 3257/7, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-18T02:52:03

Společnost

KAR group, a.s.
  • KAR group, a.s.
  • Kontakt : Yvona Heliová
  • Telefon : +420 605 201 454
  • Adresa : Vítkovická 3257/7, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

pracovní

hospodářství

výkonu

oblasti

práce

stravování

komunikace

iso

normy

holdingu