PopisPERSONALISTA/-KA
- PP na dobu určitou 12 měsíců, v případě oboustranné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou
- Náplň práce: Vyřizování agendy pracovních vztahů - uzavírání, změny a skončení pracovních smluv, zajišťování agendy dohod konaných mimopracovní poměr (DPP, DPČ), zadávání dat do personálního systému a vyřizování dokumentů ve spisové službě, zodpovědnost za personální evidenci a vedení osobních spisů, zodpovědnost za vzdělávání zaměstnanců, zajišťování lékařských prohlídek a školení BOZP dle zákona, zajišťování náborové inzerce a účast na pohovorech
- Požadujeme: Min. SŠ vzdělání, praxe v oboru, znalost pracovněprávní problematiky a dalších souvisejících předpisů, výborné administrativní a organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, komunikační dovednosti, týmová práce, uživatelská znalost MS Office (Outlook, Word, Excel), odpovědnost za kvalitní vyřizování agendy
- Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr; příspěvek na stravování
- V případě zájmu kontaktujte:Ing. Aneta Pourová., tel.:720960069(volejte od 8:00 do 16:00 hod.), e-mail: pourova@brukov.cz Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěB R U K O V spol. s r.o., Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-17T03:51:50

Společnost

B R U K O V , spol. s r.o.
  • B R U K O V , spol. s r.o.
  • Kontakt : Aneta Pourová
  • Telefon : +420 720 960 069
  • Adresa : B R U K O V spol. s r.o., Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice

Klíčová slova

zajišťování

vyřizování

pracovních

případě

dobu

znalost

poměr

zodpovědnost

práce

agendy