PopisKontakt pro uchazeče: emailem na Frantová Veronika, e-mail: veronika.frantova@dimensiondata.com

Požadavky:
Min 5. let zkušeností s prací v IT prostředí, min. 1 rok zkušenost na obdobné pozici.
Aktivní angličtina, pokročilá znalost němčiny.
1-2 roky pracovní zkušeností, znalost mezinárodního prostředí

Popis pozice:
Hlavní incident Manager je zodpovědný za koordinaci problémů vzniknutých na servisním oddělení. Spolupracuje s kolegy z technického oddělení a technické podpory a taky je v úzkém kontaktu se zákazníkem. Musí identifikovat incidenty a navrhnout relevantní řešení a to v souladu s dohodnutým časovým rámcem mezi Dimension Data a klientem. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNa hřebenech II 1718/10, Nusle, 140 00 Praha 4 Mzda minimálně70000 Kč Mzda maximálně90000 Kč Nastoupit od2018-02-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-22T01:55:11

Společnost

Dimension Data Czech Republic s.r.o
  • Dimension Data Czech Republic s.r.o
  • Kontakt : Veronika Frantová
  • E-mail : veronika.frantova@dimensiondata.com
  • Adresa : Na hřebenech II 1718/10, Nusle, 140 00 Praha 4

Klíčová slova

oddělení

zkušeností

znalost

kontakt

zákazníkem

servisním

spolupracuje

kolegy

technického

technické