PopisPožadujeme: vzdělání zaměřené na informační technologie a elektro, přehled v IT, zkušenosti s bezdrátovými a LAN sítěmi, znalost technologií Mikrotik, UBNT a síťových protokolů výhodou, flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost, schopnost dále se vzdělávat, samostatnost při řešení úkolů, komunikativnost a příjemné vystupování, Aj výhodou, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: práci v mladém kolektivu, kreativní a různorodou práci, možnost profesního růstu, k dispozici služební telefon, automobil, notebook, připojení k internetu, nadstandartní ohodnocení se mzdový růstem, zaměstnanecké benefity
Pracovní náplň: IT technik realizující internetové přípojky, servis internetových přípojek, servis výpočetní techniky, výstavba a správa datových sítí. Předpokládaná pracovní doba je 9:00 až 17:30 (může se změnit na 8:00 až 16:30). Místo výkonu práce Spálené Poříčí, vhodné zejména pro uchazeče z okolí Spáleného Poříčí.
Životopisy zasílejte na e-mail: info@arenis.cz
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTyršova 158, 335 61 Spálené Poříčí Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2018-12-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-29T01:53:46

Společnost

ARENIS s.r.o.
  • ARENIS s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Křupka
  • Telefon : +420 608 753 753
  • Adresa : Tyršova 158, 335 61 Spálené Poříčí

Klíčová slova

servis

výhodou

práci

požadujeme

náplň

přípojek

internetových

přípojky

internetové

realizující