PopisMVP: Na hřebenech II 1718/10, 14700 Praha 47
Kontakt: e-mail: veronika.frantova@dimensiondata.com
Požadavky:
Min. 1 rok praxe zkušeností s prací v IT či podobném prostředí, ideálně 1 rok zkušenosti na obdobné pozici
Aktivní angličtina, aktivní znalost francouzštiny

Popis pozice:
Vhodný uchazeč bude podporovat naše externí zákazníky přes videokonferenční řešení, které je poskytováno naší společností. Problémy zákazníků jsou technického charakteru a je nutné dodržet dohodnutý čas na vyřešení požadavku. Na téhle pozici budete spolupracovat s kolegy z technických tymů a spolu s nimi řešit eskalace od zákazníků. Komunikace se zákazníkem probíhá pomoci nástrojů, které jim poskytuje naše společnost.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDimension Data Czech Republic s.r.o 02, Na hřebenech II 1718/10, 14700 Praha 47 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2018-02-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-22T01:55:11

Společnost

Dimension Data Czech Republic s.r.o
  • Dimension Data Czech Republic s.r.o
  • Kontakt : Veronika Frantová
  • E-mail : veronika.frantova@dimensiondata.com
  • Adresa : Dimension Data Czech Republic s.r.o 02, Na hřebenech II 1718/10, 14700 Praha 47

Klíčová slova

zákazníků

rok

spolupracovat

technického

charakteru

nutné

dodržet

dohodnutý

čas

vyřešení