PopisPrvní kontakt e-mailem

Náplň práce:
" Vypracování nákladových a výnosových analýz
" Sestavování a vyhodnocování plánů středisek
" Reporting vybraných KPI
" Tvorba kalkulací pro výběrová řízení
" Sledování a hodnocení efektivity svěřených středisek
" Zpracování manažerských výkazů
" Podílení se na optimalizačních projektech
" Nastavování metodiky účetních procesů
" Analýzy a kalkulace návratností investičních projektů
" Komunikace s institucemi státní správy, bankami a poskytovateli finančních a pojišťovacích služeb
Požadujeme:
" VŠ vzdělání (ekonomický směr)
" Uživatelská znalost MS Office, znalost Excelu (kontigenční tabulky, používání funkcí)
" Samostatnost, logické uvažování, preciznost, analytické schopnosti
" Znalost základů účetnictví, controllingu
" Velmi dobrá znalost anglického a ruského jazyka, znalost českého jazyka

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTuřanka 858/98a, Tuřany, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně48000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

MIRAI INTEX s.r.o.
  • MIRAI INTEX s.r.o.
  • Kontakt : Victorie Bartová
  • E-mail : v.bartova@mirai-intex.cz
  • Adresa : Tuřanka 858/98a, Tuřany, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

znalost

kontakt

uvažování

pojišťovacích

služeb požadujeme quot vš

vzdělání

ekonomický

směr quot uživatelská

office

excelu