PopisKontakt telefonicky nebo emailem.

Náplň práce: sledování a čerpání finančních prostředků, kotrnola hospodaření dle rozpočtu, navrhování a projednávání rozpočtových změn, vedení ekonomické agendy, sestavování rozpočtu organizace.

Požadavky: zkušenosti v kontrole rozpočtu, znalost rozpočtového programu a rozpočtových pravidel. zkušenost s veřejnou zprávou příspěvkové organizace, samostatnost, svědomitost, zodpovědnost, loajálnost, flexibilita. Dobré organiazční a komunikační schopnosti, prokročilá uživatelská znalost práce na PC.

Zaměstnanecké výhody: Nabízíme zajímavou práci v zázemá stabilní organizace, jistý plat dle platových tabulek, osobní příplatek odvíjející se od kvality odváděné práce a výkonnosti, mimořádné odměny, možnost dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, osmihodinová pracovní doba Po-Pá, příspěvek na stravování a další benefity. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠkolní jídelna, Praha 10, Vršovická 68/1429, příspěvková organizace - sídlo, Vršovická 1429/68, 10100 Praha 10 - Vršovice Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-04-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-04-19T10:40:19

Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 68/1429, příspěvková organizace
  • Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 68/1429, příspěvková organizace
  • Kontakt : Alena Němcová
  • Telefon : +420 734 442 655
  • E-mail : personalni@sjp.cz
  • Adresa : Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 68/1429, příspěvková organizace - sídlo, Vršovická 1429/68, 10100 Praha 10 - Vršovice

Klíčová slova

práce

rozpočtu

znalost

organizace

rozpočtových

dle

zajímavou

práci

zázemá