Popiskontakt :Adriana Sloupenská, tel.: 222 591 334 , 777 747 820, e-mail: adriana.sloupenska@ibs-sro.com, místo výkonu : Washingtonova č.p. 1599/17, Praha 1.
Náplň práce:
Ekonomické modelování a kodování, předvídání ekonomických scénářů
Rozvíjení praktik a metodik pro rizikový management
Pracování v projektovém týmu
Dokumentování a vyhodnocování ekonomických modelů a scénářů
Vytváření prezentací a připravování workshopů

Požadavky: proaktivní přístup a znalost angličtiny na úrovni schopné vykonávat danou práci, vysokoškolské vzdělání, znalosti dalšího cizího jazyka
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěWashingtonova 1599/17, Nové Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně60000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T15:37:04

Společnost

Moody´s Analytics Czech Republic s.r.o.
  • Moody´s Analytics Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Adriana Sloupenská
  • Telefon : +420 222 591 334,777 747 820
  • E-mail : adriana.sloupenska@ibs-sro.com
  • Adresa : Washingtonova 1599/17, Nové Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

ekonomických

kontakt

angličtiny

scénářů vytváření

prezentací

připravování

workshopůpožadavky

proaktivní

přístup

znalost