Popismísto výkonu práce: Radlická č.p. 333/150, Radlice,
150 00 Praha 5
kontakt: Zimová Veronika, e-mail: veronika.zimova@csobpoj.cz

Náplň práce:
- příprava a zpracování dat
- kalkulace cen pojistného a retenčních koeficientů s využitím moderních statistických metod (GLM) a pricingových nástrojů
- monitoring a kontrola výsledků, hledání nových inovativních přístupů
- tvorba dokumentace a reportů
- tvorba back-end kalkulátorů pojistného
- zpracování XML-requestů
Pracoviště:
- Praha (ochota dojíždět do Pardubic podmínkou)
Požadavky:
- VŠ vzdělání matematického směru - obor ekonometrie, pojistná matematika, statistika nebo praxe z oblasti pojišťovnictví alespoň 2 roky
- VYSOKOU MÍRU ANALYTICKÉHO MYŠLENÍ, STRUKTUROVANOST
- schopnost týmové spolupráce a otevřené komunikace
- SPOLEHLIVOST, SAMOSTATNOST, INOVATIVNOST
- znalost práce na PC (ideálně - makra, kontingenční tabulky), SQL, R
- zkušenosti EARNIX, soapUI, MC Excel Power Pivot, JIRA podmínkou
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - schopnost domluvit se, přečíst a přeložit text
- zkušenosti se SAS, Wolfram Mathematica, Matlab VÝHODOU
- 25 dnů dovolené a k tomu ještě 5 dnů zdravotního volna na zotavenou (bez udání důvodu)
- systém Cafeterie umožňující si vybrat zážitky, akce nebo produkty v hodnotě až 8100 Kč/rok
- zvýhodněný mobilní tarif + data pro Vás + ještě 4 další (rodina, přátelé)
- nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění v celkové výši až 30 000Kč/rok
- možnost zapojit se do dobrovolnických aktivit, stát se členem sportovního týmu
- účastnit se letních nebo zimních sportovních hrách
- zvýhodněné produkty a služby od ČSOB Pojišťovny, a.s. i partnerských společností
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB - Radlická, Radlická 333/150, Radlice, 150 00 Praha 5 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T17:25:38

Společnost

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
  • ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
  • Kontakt : Veronika Zimová
  • Adresa : ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB - Radlická, Radlická 333/150, Radlice, 150 00 Praha 5

Klíčová slova

produkty

práce

dnů

wolfram

umožňující

cafeterie

důvodu systém

udání

zotavenou

volna