PopisVEDOUCÍ STÁNKU TESCO finančních služeb
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup 1.3.2019
- Náplň práce:aktivní nabízení kreditních karet, hotovostních úvěrů a konsolidací na prodejní ploše obchodního domu Tesco, administrativa spojená s uzavíráním úvěrových smluv, evidence a vyhodnocování prodeje, reporting
- Hledáme: energické, komunikativní uchazeče/-ky s dosaženým min. středoškolským vzdělání, zkušenosti s obchodem výhodou
- Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní produkty, zaškolení na prodejně
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem na adresu: petr.lavicky@homecredit.cz (p. Lavický) Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHome Credit a.s. Brněnská, Brněnská 1825/23a, Nový Hradec Králové, 500 09 Hradec Králové 9 Mzda minimálně32000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-16T13:28:02

Společnost

Home Credit a.s.
  • Home Credit a.s.
  • Kontakt : Petr Lavický
  • Telefon : +420 792 497 228
  • Adresa : Home Credit a.s. Brněnská, Brněnská 1825/23a, Nový Hradec Králové, 500 09 Hradec Králové 9

Klíčová slova

tesco

vedoucí

days

uchazečeky

dosaženým

min

středoškolským

vzdělání

zkušenosti

obchodem