PopisKont. os.: Klára Löblová, tel.:734 417 277, e-mail: klara.loblova@techdata.com

Náplň práce:
- Komunikace se zakázníky, zejména po telefonu a e-mailu
- Administrace objednávek v SAP
- Ověřování dostupnosti zboží, poskytování základních informací o produktech
- Úzká spolupráce s kolegy z obchodního oddělení

Předpoklady:
- Prozákaznický přístup a komunikační dovednost
- Spolehlivost a pečlivost
- Dokončené středoškolské vzdělání
- Vítáme zájem o IT produkty a předchozí zkušenost (není podmínkou)

Benefity: Stravenky, Sick days, Dny dovolené navíc, Multisport karta Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLíbalova 2348/1, Chodov, 149 00 Praha 415 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-05-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-05-19T01:55:27

Společnost

Tech Data Distribution, s.r.o.
  • Tech Data Distribution, s.r.o.
  • Kontakt : Klára Löblová
  • Telefon : +420 734 417 277
  • E-mail : klara.loblova@techdata.com
  • Adresa : Líbalova 2348/1, Chodov, 149 00 Praha 415

Klíčová slova

kont

zájem

přístup

komunikační

dovednost

spolehlivost

pečlivost

dokončené

středoškolské

vzdělání