PopisStrukturovaný životopis zašlete na e-mail KrcovaL@mechanikapv.cz. Osobní kontakt po tel. domluvě v době 8:00-15:00 hod. tel.: 582 345 611.
Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou, ŘP sk. B, uživatelská znalost práce na PC, ochotu vzdělávat se v oboru, aktivní přístup k zákazníkovi, komunikativnost, praxe v oboru výhodou.
Pracovní náplň: prodej nových a zánovních osobních motorových vozidel. Osobní a písemný kontakt se zákazníky, sestavování cenových nabídek, administrativa spojená se skladovými vozdy.
Nabízíme: platové ohodnocení závislé na výkonu, doba určitá, poté doba neurčitá. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLetecká 3753/2, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

Automechanika, a.s.
  • Automechanika, a.s.
  • Kontakt : Lucie Krčová
  • Adresa : Letecká 3753/2, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

osobní

kontakt

tel

doba

oboru

strukturovaný

nabídek

osobních

motorových

vozidel