PopisŽivotopisy prosíme předem na adresu: david.benes@etd-bez.cz
Náplň práce: příprava nabídek pro zahraniční partnery, projednávání smluvních podmínek a uzavírání smluv, komplexní řízení obchodního případu, péče o stávající klientelu
Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání (technické nebo ekonomické zaměření výhodou), zkušenosti s mezinárodním obchodem, znalost obchodních praktik, vynikající znalost AJ a ŠJ (certifikát výhodou), komunikační a prezentační schopnosti, znalost práce s PC, řidičský průkaz B nutností
Nabízíme: růst mzdy po zapracování, odměny za výkon, benefity, další vzdělávání
Absolventy zaučíme.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvek
na dopravu, roční odměny

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěETD TRANSFORMÁTORY a.s. 001, Zborovská 571/22, 30100 Plzeň 1 Mzda minimálně33000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-11T02:02:19

Společnost

ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
  • ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
  • Kontakt : David Beneš
  • Telefon : +420 731 193 446
  • Adresa : ETD TRANSFORMÁTORY a.s. 001, Zborovská 571/22, 30100 Plzeň 1

Klíčová slova

znalost

odměny

výhodou

práce

praktik

vynikající

certifikát

komunikační

prezentační

schopnosti