PopisSoftwarová a analytická společnost s 20ti-letým působením na českém a slovenském trhu hledá kolegy do statistického a analytického oddělení

Pracovní náplň
Příprava a návrh a realizace analytických projektů, implementace a zaškolení zákazníků
Účast na různorodých projektech u zákazníků – samostatná a kreativní analytika
Práce s profesionálními analytickými nástroji
Sledování novinek v oboru
Účast na konferencích

Požadujeme
Vysokoškolské vzdělání v oblasti statistiky a práci s daty nebo odpovídající praxe
Znalost anglického jazyka
Kreativní analytické myšlení
Schopnost rychlého řešení analytických problémů
Znalost analytických nástrojů SPSS (R, Jupyter apod.)

Nabízíme
Práci ve stabilní analytické společnosti
Různorodé projekty v různých segmentech trhu
Zaškolení nástrojů SPSS a možnost profesní certifikace
Další profesní vzdělávání a účast na odborných konferencích
Prostor pro osobní realizaci
Systém zaměstnaneckých benefitů

Nástup je možný ihned, nebo dle domluvy. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěACREA CR, spol. s r.o. - 001 [486], Krakovská 1392/7, 11000 Praha 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T18:53:01

Společnost

ACREA CR, spol. s r.o.
  • ACREA CR, spol. s r.o.
  • Kontakt : Aneta Živná Kavalierová
  • Telefon : +420 234 721 405
  • E-mail : azivna@acrea.cz
  • Adresa : ACREA CR, spol. s r.o. - 001 [486], Krakovská 1392/7, 11000 Praha 1

Klíčová slova

analytických

nástrojů

profesní

analytické

spss

softwarová

stabilní

apodnabízíme práci

jupyter

problémů znalost