PopisNáplň práce:
Testování rackových systémů na platformě OCP
Kontrola testovacího programu před jeho implementací
Zajišťuje kvalitu produktů vývojem a údržbou testů
Vyšetřuje příčiny problémů během testování
Instalace a údržba testovacích serverů
Zodpovídá za síťové nastavení
Shromažďuje a analyzuje data z výroby s kvality
Udržuje, upravuje a kalibruje zkušební zařízení pro oddělení výroby a kvality
Školí zaměstnanace na pozici Test Engineer Junior a Repair Technician
Denní komunikace s Mexikem a Taiwanem

Požadujeme:
Bakalářské vzdělání technického směru v průmyslovém inženýrství
Zkušenosti s testováním rackových systémů na platformě OCP standardů
Plynulá znalost španělského jazyka - denní komunikace s Mexikem
Komunikativní znalost AJ (alespoň B2)
Pokročilá znalost MS Office
Znalost nejméně dvou skriptovacích jazyků
Perfektní znalost systémů Windows a Linux

Zaměstnanecké výhody:
25 dnů dovolené, stravenky

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěVlastimila Pecha 1269/10, Černovice, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně45000 Kč Nastoupit od2018-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-01-10T01:36:18

Společnost

Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.
  • Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.
  • Kontakt : Blanka Jelínková
  • Telefon : +420 532 266 571
  • E-mail : blanka_jelinkova@wistron.com
  • Adresa : Vlastimila Pecha 1269/10, Černovice, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

znalost

systémů

komunikace

rackových

platformě

výroby

testováním

španělského

standardů plynulá

ocp