PopisMísto výkonu práce: Staropramenná č.p. 221/25, Praha
Kontakt: Florián Igor Ing., tel.: 257218094, e-mail: fortis-setos@cmail.cz (zaslat životopis)

Náplň práce: zpracování účetních dat, samostatné účtování, zadávání dat do účetního SW, kontrola účetních operací, komunikace s klienty
Požadujeme: znalost účetnictví a daňové evidence, znalost SE MONEY výhodou, PC znalosti (Office, Excel), samostatnost, pečlivost, ochota učit se
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, stravenky
Termín nástupu: nástup možný ihned nebo dohodou
Nabízíme: práci na HPP, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, možnost profesního růstu, zázamí přátelského kolektivu v Praze na Smíchově
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytntých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ocharaně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFORTIS 2022, S. R. O. - 002, Staropramenná 221/25, Smíchov, 150 00 Praha 5 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2018-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-12-20T01:49:53

Společnost

FORTIS 2022, S. R. O.
  • FORTIS 2022, S. R. O.
  • Kontakt : Igor Florián
  • Telefon : +420 257 218 094
  • E-mail : fortis-setos@cmail.cz
  • Adresa : FORTIS 2022, S. R. O. - 002, Staropramenná 221/25, Smíchov, 150 00 Praha 5

Klíčová slova

dat

práce

údajů

osobních

znalost

účetních

místo

kolektivu

přátelského

zázamí