PopisMísto výkonu práce:
Metronom Business Center,Bucharova 2817/11, Praha5
Popis pozice:
Tato pozice je součástí globálního oddělení Talent Delivery. Hlavní náplní práce na této pozici je zejména poskytování virtuálních tréninků zaměstnancům společnosti a konzultace ohledně jejich kariérního rozvoje.
Požadujeme:
o Výborná znalost AJ (ideálně na úrovni C2)
o Minimálně 2-4 roky pracovních zkušeností
o Zkušenost z oblasti lidských zdrojů
o Minimálně rok zkušeností s prováděním školení/tréninků
o Minimálně rok zkušeností z oblasti consultingu a/nebo couchingu

Výhodou:
o Znalost dalšího cizího jazyka
o Znalost systému SAP
Nabízíme:
o Pestrou a zajímavou práci v mladém dynamickém kolektivu
o Možnost profesního růstu v oblasti HR
o Možnosti navazujícího vzdělávání
o Příjemné pracovní podmínky
o Práce v mezinárodním prostředí
o Denní využití SAP software
o Spolupráce na interních projektech
Zástup za mateřskou dovolenou Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSAP Services s. r. o., Bucharova 2817/11, Stodůlky, 158 00 Praha 58 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2018-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-07-11T00:59:50

Společnost

SAP Services s.r.o.
  • SAP Services s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Nedzelská
  • E-mail : lenka.nedzelska@sap.com
  • Adresa : SAP Services s. r. o., Bucharova 2817/11, Stodůlky, 158 00 Praha 58

Klíčová slova

minimálně

znalost

oblasti

rok

práce

zkušeností

dalšího

cizího

jazykao

couchinguvýhodou o