PopisNÁPLŇ PRÁCE
Spolupráce při plánování lidských zdrojů
Příprava a vedení výběrových řízení na nižší a střední pozice
Tvorba a správa veškeré dokumentace související s nástupem a výstupem zaměstnanců
Organizace lékařských prohlídek
Provádění vstupního školení nových zaměstnanců v oblasti personalistiky a mezd
Správa personálního a docházkového systému a metodická podpora pro vedoucí pracovníky
Příprava podkladů pro zpracování mezd
Zpracování podkladů pro povinná hlášení stanovená platnou legislativou ČR
Komunikace s orgány státní správy, kontrolními orgány, auditory
Komunikace a spolupráce s externími partnery v oblasti zajišťování lidských zdrojů
Zpracování týdenních a měsíčních reportů a statistik
Aktivní spolupráce s mzdovou účtárnou a oddělením controllingu

POŽADUJEME
SŠ / VŠ vzdělání ekonomického nebo humanitního směru
Praxi v oboru personalistiky 3-5 let, základní znalosti z oblasti mzdového účetnictví podmínkou
Znalost MS office, velmi dobrá znalost Excelu podmínkou
Znalost personálního systému Target výhodou (nikoli podmínkou)
Znalost anglického jazyka na úrovni A2
Pečlivost, samostatnost, diskrétnost
Schopnost týmové práce a empatie
Logické myšlení
Flexibilitu Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKlatovy IV, Za tratí č.p. 640, PSČ 339 01 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-18T11:38:18

Společnost

Mlékárna Klatovy a. s.
  • Mlékárna Klatovy a. s.
  • Kontakt : Zuzana Krafčiková
  • Telefon : +420 725 222 703
  • Adresa : Klatovy IV, Za tratí č.p. 640, PSČ 339 01

Klíčová slova

oblasti

podmínkou znalost

personalistiky

personálního

systému

podkladů

spolupráce

lidských

orgány

měsíčních