Popiskontakt:Klára Tůmová, e-mail: Klara.tumova@clovekvtisni.cz, prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Šafaříkova č.p. 635/24, Praha 2.
Vybraní uchazeči budou zodpovědní za koordinaci projektů na podporu rozvoje občanské společnosti v latinsko-americkém regionu. Na pohovor budou pozváni kandidáti vyhovující základním požadavkům, kteří nejprve zašlou svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu poskytnou níže.
Náplň práce: 1) Správa projektových aktivit. 2) Psaní projektových návrhů a reportování. 3) Administrativní zpracovávání projektové dokumentace. 4) Pravidelný kontakt s partnerskými organizacemi v regionu a donory. 5) Občasné koordinační cesty do cílových zemí
Požadované dovednosti: 1) Plynulá znalost španělštiny a angličtiny. 2) Alespoň tříleté zkušenosti z neziskového sektoru, z oblasti lidských práv nebo mezinárodních vztahů a to v latinsko-americkém regionu. 3) Alespoň dvouleté zkušenosti s řízením projektu. 4) Přehled o politickém dění a trendech v latinsko-americkém regionu. 5) Organizační a komunikační schopnosti, schopnosti time-managementu a zpracovávání více úkolů najednou. 6) Koncepční uvažování a spolehlivost. 7) Práce v týmu i samostatně.
Příspěvek na kurzy jazyka relevantního k výkonu pracovní náplně Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠafaříkova 635/24, Vinohrady, 120 00 Praha 2 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T11:48:52

Společnost

Člověk v tísni, o.p.s.
  • Člověk v tísni, o.p.s.
  • Kontakt : Klára Tůmová
  • E-mail : Klara.tumova@clovekvtisni.cz
  • Adresa : Šafaříkova 635/24, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Klíčová slova

regionu

latinskoamerickém

projektových

práce

kontakt

zpracovávání

alespoň

schopnosti

zkušenosti

mezinárodních