PopisA16 z:4/12/2017 a:10/5/2019
Pracovní doba pondělí až pátek od 7.30 hod do 20.00 hod, sobota + neděle 8.00-12.00 hod.
Fitness instruktoři ve fittnes studiu Contours ve Frýdku-Místku.
Náplň práce:
- fitness poradenství v dámském fitness centru.
Požadujeme:
- trenérská licence není podmínkou pro přijetí, nutno si však dodělat během zaměstnání
- zájem o fitness sport, pro aktivně sportující lidi, dobrá komunikativnost.
Nabízíme:
- bonusy, provize
- možnost pracovní poměr plný, anebo zkrácený.
Kontakt e-mailem viz výše. Více informací naleznete na www.contours.cz/frydekmistek . Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKamil Pompa pracoviště Frýdek-Místek, Pionýrů 839, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-05-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

Kamil Pompa
  • Kamil Pompa
  • Kontakt : Kamil Pompa
  • Telefon : +420 775 349 269
  • E-mail : fm@contours.cz
  • Adresa : Kamil Pompa pracoviště Frýdek-Místek, Pionýrů 839, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

fitness

hod

a16z4122017a1052019 pracovní

provize

sport

aktivně

sportující

lidi

dobrá