PopisMísto výkonu práce: Terešov č.p. 1, 338 08 Zbiroh
Náplň práce: domovnické práce včetně odborných řemeslných prací při opravách a údržbě ubytovacích objektů - údržbářské práce, zahradnické, zednické a zámečnické práce. Dále řízení, údržba a běžné opravy motorových vozidel, jejichž největší přípustná hmotnost nepřevyšuje 3500 kg
Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem
Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- do 18.000,- Kč/měs. , příspěvek na stravu - dovolenou
Kontakt e-mailem: Mgr. Butula, teresov.vum@seznam.cz
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTerešov 1, 338 08 Zbiroh Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-04-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-26T02:17:59

Společnost

Výchovný ústav a střední škola, Terešov
  • Výchovný ústav a střední škola, Terešov
  • Kontakt : Petr Butula
  • Telefon : +420 602 672 595
  • E-mail : teresov.vum@seznam.cz
  • Adresa : Terešov 1, 338 08 Zbiroh

Klíčová slova

práce

místo

platové

hmotnost

nepřevyšuje

kg požadujeme

střední

odborné

vzdělání

výučním