PopisNáplň práce: technická údržba včetně elektromechanických oprav, denní údržba, dodržování plánu preventivní údržby, preventivní prohlídky strojů, odstraňování zjištěných závad, evidence provedených prohlídek, oprav a výměn ND v údržbové databázi.

Požadujeme: SŠ, SOU vzdělání v oboru elektro, kvalifikace pro práci s elektrickými zařízeními dle vyhlášky č. 50/ 1978 Sb., znalost mechaniky, technické povědomí, manuální zručnost, flexibilita, samostatmost, týmovost, pečlivost, zodpovědnost a ochota učit se novým věcem, ŘP sk. B, průkaz VZV a další zkoušky možné získat s naší podporou.

Nabízíme: čisté pracovní prostředí, odpovídající zaškolení, pravidelné školení, stravenky, placené volno navíc, firemní akce, mzda dohodou - dle zkušeností a praxe včetně bonusu za výkon. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěJiřice 251, 396 01 Humpolec Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

HOEKO - Automotive s.r.o.
  • HOEKO - Automotive s.r.o.
  • Kontakt : Miroslava Krumplová
  • Telefon : +420 565 650 392
  • Adresa : Jiřice 251, 396 01 Humpolec

Klíčová slova

preventivní

dle

údržba

včetně

oprav

podporounabízíme

naší

získat

možné

zkoušky