PopisNáplň práce
- zabezpečit spolehlivý chod výrobního zařízení - lisy a výrobní linky
- řešení aktuálních havárií ve výrobě
- provádění pravidelné údržby
- účast při modernizaci a vylepšování strojů
- možnost seberealizace
- k dispozici moderně vybavené zázemí, sklad náhradních dílů, diagnostické přístroje

Požadujeme
- min. SOU elektrotechnického směru
- praxe v oboru výhodou
- znalost hydrauliky, mechaniky a pneumatiky výhodou
- vyhlášku 50/1978 Sb. - § 6
- znalost PLC Siemens S7 výhodou - možnost zaškolení
ve školicím středisku Siemens
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme
- zázemí stabilní společnosti
- pracovní oděv při nástupu
- příplatky za směny
- možnost ubytování
- zajišťujeme svozy z Pardubic a Ústí nad Orlicí

Mzda: 105 Kč/hod.

Před nástupem nutná vstupní lékařská prohlídka.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: AUTONEUM CZ s.r.o., U DVOŘISKA 1721, 565 01 CHOCEŃ 1

PROSÍME UCHAZEČE, ABY NECHODILI NA DANÉ PRACOVIŠTĚ, ALE ABY POSLALI ŽIVOTOPIS NA: NABOR@POWER-JOB.CZ NEBO NÁS KONTAKTOVALI NA ČÍSLE: +420 775 700 686 V PRACOVNÍ DOBĚ OD 7,30 – 15,30 HOD. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPowerJob s.r.o., pracoviště Autoneum CZ s.r.o., U Dvořiska 1721, 565 01 Choceň 1 Mzda minimálně105 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-11T12:27:59

Společnost

PowerJob s.r.o.
  • PowerJob s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Krejsová
  • Telefon : +420 775 700 686
  • E-mail : nabor@power-job.cz
  • Adresa : PowerJob s.r.o., pracoviště Autoneum CZ s.r.o., U Dvořiska 1721, 565 01 Choceň 1

Klíčová slova

možnost

siemens

znalost

pracovní

výhodou

zázemí

stabilní

ubytování

ochotu