PopisSpolečnost ČEZ Energoservis spol s r.o. hledá zaměstnance na pozici Elektrikář - montér.

Požadujeme:
- Minimálně 2 roky praxe v oboru elektro, na JE vítána
- vyučen/ÚSO elektro
- Vyhl. 50/78 Sb. §6 do i nad 1000V
- Aktivní osobnost se zájmem se neustále vzdělávat, zodpovědnost, samostatnost, pracovitost

Pracovní náplň:
- odborné práce zejména na VN motorech elektrárenských objektů
- realizuje údržbu v době odstávek jaderné elektrárny
- Zajišťuje opravy poruch na zařízení aj.

Nabízíme:
- Pět týdnů dovolené
- Příspěvek na stravu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Bezúročné zápůjčky ze sociálního fondu
- Podpora při pracovní neschopnosti
- Čtvrtletní odměny
- Odměna za hospodářský výsledek
- Vzdělávací kurzy a školení

Místo pracoviště: elektrárna Dukovan

KONTAKT: prace@cezenergoservis.cz nebo info na tel.čísle: 381 103 013.

Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ ENERGOSERVIS uděluje dle Nařízení o ochraně osobních údajů a v souladu s právními předpisy v platném znění souhlas s jejich zpracováním za účelem účasti ve výběrových řízeních a získání zaměstnání. Osobní údaje budou uchovávány po dobu 6 měsíců. Po uplynutí této doby a v případě dalšího zpracování vašich údajů budete osloveni s žádosti o poskytnutí nového souhlasu.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. - pracoviště Jaderná elektrárna Dukovany, Dukovany 269, 675 50 Dukovany-elektrárna Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-23T12:26:35

Společnost

ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
  • ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
  • Kontakt : Ludmila Kosmáková
  • Telefon : +420 725 658 787
  • Adresa : ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. - pracoviště Jaderná elektrárna Dukovany, Dukovany 269, 675 50 Dukovany-elektrárna

Klíčová slova

údajů

čez

energoservis

osobních

příspěvek

zaměstnání

info

nařízení

dle

uděluje