PopisPožadujeme: činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.; praxe v oboru min. rok; znalost čtení výkresové dokumentace; spolehlivost, samostatnost a odpovědnost, schopnost práce ve výškách
Náplň práce: údržba strojového parku, drobné opravy manipulační techniky a jeřábů, elektroinstalace, rozvody a rozvaděče,oprava a údržba elektrických zařízení NN, samostatné odborné práce, popř. práce pod dohledem při zjišťování a odstraňování závad z revizí přístrojů a zařízení
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, dotované stravování, výkonnostní prémie, možnost prodloužení na dobu neurčitou
Místo výkonu práce: V Zanikadlech 260, 277 06 Lužec nad Vltavou
Kontakt: p. Horák Ing. osobní schůzka po telefonické domluvě, telefonní kontakt : 8:00-14:00, životopisy zasílejte e-mailem
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěV Zanikadlech 260, 277 06 Lužec nad Vltavou Mzda minimálně150 Kč Mzda maximálně170 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T02:13:19

Společnost

BETONIKA plus s.r.o.
  • BETONIKA plus s.r.o.
  • Kontakt : Jakub Horák
  • Telefon : +420 606 636 297
  • E-mail : horak.jakub@betonikaplus.cz
  • Adresa : V Zanikadlech 260, 277 06 Lužec nad Vltavou

Klíčová slova

práce

dle

činnosti

samostatné

elektrických

údržba

požadujeme

výkonnostní

prodloužení

možnost