PopisMísto výkonu práce: Zbiroh, Sládkova č.p. 219
Náplň práce: elektro opravy a údržba strojů, provádění preventivní údržby a kontroly, odstraňování závad zjištěných při pravidelných kontrolách a revizích dle odborné způsobilosti, asistence při instalaci nových zařízení
Požadujeme: samostatnost, manuální zručnost, kladný přístup k práci a zodpovědnost, vyučení v oboru elektro, praxe výhodou, nikoliv podmínkou, znalost mechaniky, pneumatiky, hydrauliky a senzoriky výhodou
Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- Kč /měs., smlouvu na dobu neurčitou, odpovídající a motivující mzdové ohodnocení, zajímavou práci v přátelském kolektivu kmenových zaměstnanců, možnost zvyšování odborné kvalifikace a profesních školení, příspěvky na dopravu a stravenky, 25 dní dovolené, nástup možný ihned
Kontakt: telefonicky, e-mailem: Prachařová Olga, tel.: 371 519 616, 720 976 228, e-mail: o.pracharova@zbirovia.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSládkova 219, 338 08 Zbiroh Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

ZBIROVIA, a.s.
  • ZBIROVIA, a.s.
  • Kontakt : Olga Prachařová
  • Telefon : +420 371 519 616
  • E-mail : o.pracharova@zbirovia.cz
  • Adresa : Sládkova 219, 338 08 Zbiroh

Klíčová slova

práce

ohodnocení

elektro

odborné

práci

místo

mzdové

zaměstnanců

kmenových

kolektivu