PopisPOMOCNÍ STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI
Místo výkonu práce: převážně Valašské Meziříčí a okolí, území ČR.
Nástup možný ihned.
Vhodné pro absolventy oboru elektro, kovo nebo ze stavební profese.
Požadujeme: způsobilost podle vyhl. č. 50/78Sb. - § 4. Výhodou ŘP sk. B.
Náplň práce: pomocný stavební a provozní elektrikář rozvodných zařízení v průmyslových objektech.
Nabízíme: odměna dle dosažené kvalifikace a plnění výkonových norem. Stravné při pracovních cestách.
První kontakt: životopisy zasílejte e-mailem: valmez@elektrokomplex.com
ov. 10.5.19 Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostTurnusové služby PracovištěVojtěch Šmýd 04, Havlíčkova 234/1, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně98 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

Vojtěch Šmýd
  • Vojtěch Šmýd
  • Kontakt : Vojtěch Šmýd
  • Telefon : +420 571 622 428
  • E-mail : valmez@elektrokomplex.com
  • Adresa : Vojtěch Šmýd 04, Havlíčkova 234/1, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

stavební

provozní

práce

plnění

rozvodných

zařízení

průmyslových

objektech nabízíme

odměna

dle