PopisNáplň práce:
- odpovědnost za dané úseky technologie po stránce elektro, měření a regulace
- plánování nákladů na údržbu na dané období
- organizace a řízení oprav a údržby elektro, měření a regulace, držení pracovní pohotovosti
- řízení malé pracovní skupiny specialistů údržby
- práce s technickou dokumentací a udržování její aktuálnosti
- vedení evidence elektrozařízení, údržby a revizí
- provádění analýz poruch a navrhování technických opatření
- účast při provádění zkoušek a revizí, přebírání el. zařízení do údržby
- plánování nákupu náhradních dílů pro elektrozařízení, vytváření podkladů pro investiční akce, navrhování technických řešení
- práce v údržbovém modulu SAP
Požadujeme:
- vyučení v oboru elektro/SŠ elektro
- vyhlášku 50/78 Sb §6
- znalost práce na počítači
- komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost a ochotu učit se nové věci
Nabízíme: atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Cafeteria systém benefitů, příspěvek na stravování, odměny při pracovních a životních jubileích, příspěvek na penzijní a životní pojištění, proplácení prvních 3 dnů nemoci).
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSiemens s.r.o. - pracoviště Štětí, Litoměřická 272, 411 08 Štětí Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

Siemens s.r.o.
  • Siemens s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Domesová
  • Telefon : +420 601 158 291
  • Adresa : Siemens s.r.o. - pracoviště Štětí, Litoměřická 272, 411 08 Štětí

Klíčová slova

práce

pracovní

řízení

provádění

dané

údržby

elektrozařízení

navrhování

elektro

měření