PopisPožadavky:
vyučen v oboru elektro, odborná způsobilost dle vyhl.č.50/78 Sb., §6
praxe v oboru 2 roky - výhodou, praxe v údržbě strojů výhodou, znalost pohonů obráběcích strojů (frekvenční měniče, polovodičové techniky) - výhodou, NJ nebo AJ výhodou, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost.
Náplň práce:
zajišťování elektroúdržby strojů a zařízení, provádění preventivní údržby.
Nabízíme:
Nástupní mzda od 22.710 + 22% prémie,13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění aj., práci ve stabilní nadnárodní společnosti
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, vlastní rekreační zařízení.
Pokud Vás uvedená pozice oslovila, zašlete svůj životopis na adresu: Groz-Beckert Czech s.r.o., Karla Kadlečková, Nádražní 1098,766 01,Valašské Klobouky,
e-mailem: karla.kadleckova@groz-beckert.com

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěGroz-Beckert Czech s.r.o. [825], Nádražní č.p. 1098, 766 01 Valašské Klobouky Mzda minimálně22710 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-01T02:07:42

Společnost

Groz-Beckert Czech s.r.o.
  • Groz-Beckert Czech s.r.o.
  • Kontakt : Karla Kadlečková
  • E-mail : karla.kadleckova@groz-beckert.com
  • Adresa : Groz-Beckert Czech s.r.o. [825], Nádražní č.p. 1098, 766 01 Valašské Klobouky

Klíčová slova

výhodou

strojů

dovolené

týdnů

oboru

mzda

dotované

vlastní

stravování

závodní