PopisPracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov. Nástup možný ihned.
Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

Náplň práce:
- samostatné odborné práce, popř. práce pod dohledem při zjišťování a odstraňování závad přístrojů a zařízení
- opravy ručního nářadí (brusky, fortuny, vrtačky), opravy svařovacích hořáků, po zaučení opravy svařovacích zdrojů

Co po vás požadujeme:
- SOU obor elektro
- znalost čtení výkresové dokumentace
- znalost práce na PC
- ŘP sk. B
- vhodné i pro absolventy s vyhláškou 50/78 Sb §5 (po roční praxi možnost získání §6)

Co vám můžeme nabídnout:
- výkonové odměny
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- dotované stravování v areálu společnosti
- 5 týdnu dovolené
- výhodné využívání telefonního tarifu pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
- kariérní růst
- další benefity
- příspěvek na životní pojištění/penzijní připojištění
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUNEX a.s. - pracoviště Uničov, Brníčko 1032, 783 91 Uničov 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-03-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

UNEX a.s.
  • UNEX a.s.
  • Kontakt : Monika Konečná
  • Telefon : +420 703 183 849
  • Adresa : UNEX a.s. - pracoviště Uničov, Brníčko 1032, 783 91 Uničov 1

Klíčová slova

opravy

práce

možný

svařovacích

znalost

zaměstnání

perspektivní

stabilní

odměny

výkonové