PopisŽivotopisy posílat na e-mail: info@jankoprojekt.cz
Hlavní náplň práce:
dotace, inženýrská činnost v rámci projektové přípravy
Požadujeme:
SŠ nebo VŠ stavebního zaměření
praxe minimálně 3 roky
znalost a orientace v příslušné legislativě
orientace v projektové dokumentaci
znalost práxce na PC - MS Office, internet a jiné
komunikativnost, morální a trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu, profesionální přístup
spolehlivost, samostatnost
řidičský průkaz sk.B (aktivní řidič)
Výhody:
znalost práce s grafickými programy (ArchiCAD, AutoCAD)
Nabízíme stravenky, firemní telefon Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJANKO Projekt s.r.o.-Centrum bydlení a designu, Kaštanová 515/125a, Brněnské Ivanovice, 620 00 Brno 20 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-18T02:15:21

Společnost

JANKO Projekt s.r.o.
  • JANKO Projekt s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Čadová Ing. Dobroslav Janko,
  • Telefon : +420 603 588 925,603 588 915
  • Adresa : JANKO Projekt s.r.o.-Centrum bydlení a designu, Kaštanová 515/125a, Brněnské Ivanovice, 620 00 Brno 20

Klíčová slova

projektové

životopisy

skb

odolnost

vůči

stresu

profesionální

přístup spolehlivost

samostatnost řidičský

průkaz