PopisKontakt: eva.bordovska@manpower.cz
Pracoviště: Ostrava

Pro společnost, působící v oboru stavebnictví již 20 let, hledáme kvalitní pracovníky na pozici Stavbyvedoucí s autorizací.
Společnost provádí dodávky v průmyslové a bytové výstavbě, dodávky v oblasti občanského stavitelství a velké zkušenosti má rovněž s modernizací a rekonstrukcí staveb, a to včetně historických budov.
Jedná se o stavby v Moravskoslezském kraji.

POPIS POZICE
• vedení staveb
• koordinace prací na stavbě vč. řízení vlastních pracovníků i subdodavatelů
• fakturace prováděných staveb
• vytváření HMG staveb
• dohlížení na dodržování BOZP a PO

PROFIL KANDIDÁTA
• min SŠ vzdělání a autorizace v oboru
• technická odbornost
• čtení v projektové dokumentaci
• znalost práce na PC (MS Office – Excel)
• řidičský průkaz B
• samostatnost, rozhodnost, flexibilita, ZODPOVĚDNOST

NABÍZÍME
• zázemí silné a stabilní společnosti
• Benefity: Stravenky, služební automobil, telefon
• atraktivní platové ohodnocení Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěOstrava, Ostrava Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-22T22:35:58

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Adresa : Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

dodávky

kontakt

poprofil

odbornost čtení

oboru technická

autorizace

vzdělání

kandidáta min

bozp

dokumentaci znalost