PopisPracovní náplň: výroba klempířských prvků a atypických výrobků z plechu, zaměřování staveb, příprava a montáž výrobků, relizace střešních plášťů, výdej a příprava zboží zákazníkům a pro vlastní výrobu, odborné poradenství zákazníkům v oblasti klempířských konstrukcí, obsluha klempířských strojů v rámci klempířského centra, občasná příprava výdejních dokladů
Pevná pracovní doba 7:00-15:30
Osobnostní předpoklady:samostatnost, zodpovědnost, pečlivost; logické myšlení a prostorová představivost; příjemné vystupování; pozitivní vztah k řemeslu; aktivní přístup ke svěřeným úkolům; výuční list v řemeslném oboru, výhodou záměčnictví, klempířství, pokrývačství, tesařství
Požadujeme: výuční list v technických oborech, dobrou znalost PC - primárně sada MS Office, orientace na internetu, znalost systému EKONOM výhodou, zkušenosti/orientaci ve stavebním oboru výhodou, trestní bezúhonnost, aktivní řidič skupiny "B", zkušenosti s klempířskou výrobou výhodou
Zam. výhody: firemní slevy
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTECHO CB, s.r.o. - areál firmy TECHMAT, Vrbenská 2082, České Budějovice 5, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

TECHO CB, s.r.o.
  • TECHO CB, s.r.o.
  • Kontakt : Jakub Jasiak
  • Telefon : +420 387 222 147
  • E-mail : priprava@techocb.cz
  • Adresa : TECHO CB, s.r.o. - areál firmy TECHMAT, Vrbenská 2082, České Budějovice 5, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

výhodou

klempířských

příprava

oboru

aktivní

znalost

zákazníkům

pracovní

list

výrobků