PopisTECHNICKÝ PORADCE
Náplň práce
- výpočet spotřeby materiálu dle projektové dokumentace
- sestavení kladečských výkresů
- koordinace technických služeb pro zákazníky
- technická podpora obchodního týmu
Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
- praxi ve výpočtu spotřeby materiálu
- orientaci v technických výkresech a projektové dokumentaci
- znalost AutoCAD, MS Office
- komunikativnost
- samostatnost
- loajalita
- zodpovědný přístup k práci
- nástup od 1.1.2019
Nabízíme
- stabilní práci pro renomovanou společnost
- nástupní mzdu 23.000,- Kč
- zaměstnanecké benefity
- pracoviště PORFIX CZ a.s., Kladská 464, Poříčí, 541 03 Trutnov
Vaše životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu personalni@porfix.cz, Tel. 499 859 507
Kontaktní osoba: Kateřina Vítová, PORFIX CZ a.s., Kladská 464, Poříčí, 541 03 Trutnov
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKladská 464, Poříčí, 541 03 Trutnov 3 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

PORFIX CZ a.s.
  • PORFIX CZ a.s.
  • Kontakt : Kateřina Vítová
  • Telefon : +420 499 859 507
  • Adresa : Kladská 464, Poříčí, 541 03 Trutnov 3

Klíčová slova

poříčí

projektové

technických

porfix

kladská

spotřeby

112019 nabízíme

stabilní

práci

nástup