PopisMísto výkonu: Lednická 1533,198 00 Praha 9-Kyje
Kontakt: Srb Tomáš, tel.: 739 825 876, e-mail: info@iq5elements.cz

Co vás čeká
" Společnost IQ 5elements.cz s.r.o. - progresivní technologická společnost - hledá výkonného člověka a pozici Projektant TZB. Kancelář a místo výkonu práce je v Praze.
Nabízíme
" Spolupráci s dynamicky rostoucí společností
" Týmovou práci v mladém a motivovaném kolektivu
" Možnost profesního rozvoje
" Odpovídající ohodnocení
" Nástup: dohodou
Náplň práce
" Návrh systémového řešení, tvorba výkresů technické a ost. dokumentace (voda, topení, chlazení, kanalizace, vzduchotechnika)
" Projektový dozor na stavbě
" Kooperace s ostatními členy týmu
Požadujeme
" VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru TZB (vodovod, kanalizace, vytápění, vzduchotechnika, chlazení)
" Praxe 2 roky při zpracování dokumentace pro provedení stavby - TZB výhodou, možná je i praxe na VŠ
" Praktická zkušenost a znalost AutoCad, MS Office
" Praktická zkušenost a znalost REVIT , TECHCON a CADCON - výhodou
" Autorizace výhodou
" Komunikativnost, organizační schopnosti, spolehlivost
" Časová flexibilita
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěIQ 5elements.cz s.r.o. - 001 Lednická, Lednická 1533,198 00 Praha 9-Kyje Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2017-01-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-01-07T01:01:03

Společnost

IQ 5elements.cz s.r.o.
  • IQ 5elements.cz s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Srb
  • Telefon : +420 739 825 876
  • E-mail : info@iq5elements.cz
  • Adresa : IQ 5elements.cz s.r.o. - 001 Lednická, Lednická 1533,198 00 Praha 9-Kyje

Klíčová slova

tzb

znalost

dokumentace

kanalizace

zkušenost

místo

výkonu

vytápění

spolehlivostquot časová

voda