PopisArchitektonický atelier v ČB hledá projektanta k trvalé spolupráci na projektech bytových, občanských a průmyslových staveb
Náplň práce: spolupráce při zpracování všech stupňů projektové dokumentace
Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ stavební, obor pozemní stavby nebo architektura, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, ŘP"B", znalost práce na PC - AutoCad, MS Office.
Nabízíme pružnou pracovní dobu (možnost i zkráceného úvazku), práci v přátelském kolektivu a odpovídající finanční ohodnocení (bude upřesněno podle vzdělání a praxe)
Nástup možný ihned.
CV a reference na dosavadní práci zašlete na info@dolmengroup.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSTUDIO DOLMEN s.r.o. - ateliér/kancelář, Novohradská 745/21, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T08:47:52

Společnost

STUDIO DOLMEN s.r.o.
  • STUDIO DOLMEN s.r.o.
  • Kontakt : Životopis na
  • E-mail : info@dolmengroup.cz
  • Adresa : STUDIO DOLMEN s.r.o. - ateliér/kancelář, Novohradská 745/21, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

vzdělání

práci

práce

architektonický

řpquotbquot

znalost

autocad

office nabízíme

pružnou

pracovní